2016-07-11

Laurelin Paige "Na zawsze"

Czas na ostatni tom serii Uwikłani

Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej namiętności. Bycie w związku okazało się jednak dla tych obojga niemałym wyzwaniem. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że ich poczucie wzajemnego zaufania zostało poważnie nadszarpnięte. Wspólnie więc postanawiają, że jednym sposobem na to, aby utrzymać ich relację, jest zasada otwartych drzwi, szczerość i uczciwość. To na pewno nie będzie dla nich łatwe, ale zarówno Alayna, jak i Hudson z całych sił pragną być razem. Ich uczucie rozkwita, a oni sami z optymizmem zaczynają patrzeć w przyszłość. Jednak i tym razem dadzą o sobie znać mroczne sekrety z przeszłości. Złożone obietnice zostaną złamane, Alayna zaś odkryje, że Hudson nadal skrywa przed nią ogromne tajemnice – tajemnice, przez które przyszłość ich związku stanie pod ogromnym znakiem zapytania. Czy Alayna, pomimo głębokich uczuć żywionych do Hudsona, wybaczy mu i zapomni o wszystkim, co zaszło między nimi? Czy pomimo ciągłych przeciwności losu uda im się w końcu stworzyć trwały i szczęśliwy związek?
Jak wiecie całą serię zaczęłam od drugiego tomu, czyli Obsesji i z tego co się dowiedziałam od innych, to nie powinnam żałować swojej decyzji, gdyż chyba wszyscy ocenili Pokusę jako najgorszą część z całej serii. Dzisiaj przychodzę do was z ostatnim tomem tej serii a dokładniej Na zawsze, muszę pochwalić autorkę jej styl pisania jest tak lekki i wciągający, że książki czyta się w zawrotnym tępię. Jak już możemy się przekonać z samego tytułu, koniec historii prawdopodobnie będzie zakończony happy endem, ale przez co muszą przejść bohaterowie aby tak się stało ? Przyznam się szczerzę, że po skończeniu Obsesji w głowie miałam kilka scenariuszy, których się spodziewałam w tomie trzecim. Odrzucałam myśl, że będzie coś w stylu Pięćdziesięciu twarzy Greya, gdyż wcześniej wydawało mi się, że autorkę trochę bawi to, że wszystkie książki z cenzurą, są upodabniane do znanej serii E. L. James, niestety zawiodłam się na autorce, gdyż ta część wiele nie różni się od tamtej serii. Pojawia się nam rozstanie, dziewczyna, która chcę namieszać, no powiedzcie czy to wam się z czymś nie kojarzy ? 


Pomimo tego, że były podobne aspekty i książka była przewidująca, to nie zawiodłam się na autorce jak i na całej serii. Książka nie była przesłodzona, ale również nie brakowało tej miłości z Obsesji, autorka pokazała, że miłość Hudsona i Alayny jest bezgraniczna i pomimo błędów zawszę odnajdą do siebie drogę. Na zawszę bardzo mnie wciągnęła i cieszę się, że tak autorka skończyła całą serię i nie próbowała dodawać niepotrzebnych wątków. Ich przygoda zaczęła się przypadkowo, ale będzie trwać na zawsze. Serdecznie wam polecam całą serię, styla autorki jest lekki ale z pazurem, bohaterowie zaskakują, a fabuła wprost pochłania.

[ 109 ]
Wydawnictwo : Kobiece
Tytuł oryginału : Forever with You
Data wydania : 7 lipca 2016 
Liczba stron : 464 
Kategoria : Literatura erotyczna, Romans 
Typ : książka 
Ocena : 8/10


W serii Uwikłani :
| Pokusa | Obsesja | Na zawsze


Za możliwość zapoznania się z tą książką serdecznie dziękuję wydawnictwu :  

2 komentarze:

  1. Uwielbiam całą serię, nawet bardziej niż Pięćdziesiąt Twarzy Greya. Uwielbiam tą fabułę i bohaterów.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cała seria jeszcze przede mną. ;)

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !