O blogu / O mnie

In my different world
Pierwszy post pojawił się 08.03.2015 
100,000 wybiło 05 - 03 - 2017 godz. 19:10 dziękuję :*

Blog będzie głównie poświęcony książkom. Będą to moje recenzje, które napisałam sama. Może z czasem, kiedy blog się rozwinie pomyśle o recenzjach filmów czy seriali. Ale to w dalekiej przyszłości. Poza tym jestem chętna na jakiekolwiek konkursy, czy zabawy, więc mile widziane zaproszenia.

Uwaga !
Wszystkie recenzje są mojego autorstwa. Zabraniam kopiowania ich bez mojej zgody (na podstawie Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).Jedyną autorką tego bloga jestem ja.


Nazywam się Patrycja, mam 19 lat, mój blogerski nick to Layla A. ( dla ciekawskich, wybrałam taki nick ponieważ bardzo podoba mi się imię Layla, a ,,A'' od słowa Angel, ponieważ uwielbiam czytać książki fantastyczne w których pojawiają się Anioły ). Miejsce zamieszkania Kraków
Jak już pewnie się zorientowaliście jestem książkocholiczką, ale nie tylko. Moją pasją są również seriale Amerykańskie ( dla ciekawskich są to seriale np. The Vampire Diaries, The Originals, Reign, Shameless, The Chasing Life, Switched at Birth, The 100, Gra o Tron, Teen Wolf, Pretty Little Liars, Bitten, American Horror Story, Shadowhunters, Scream Queens, The Syrens ). Tak wiem, jest ich trochę ale nie potrafię się z nimi rozstać. Poza tym uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy. Jeżeli miałabym się opisać w kilku słowach : zabawna, miła, koleżeńska, zwariowana i leniwa.  Dzięki temu blogowi rozwijam swoją pasję, słownictwo i ogólną znajomość o książkach.


Jeżeli chcielibyście się czegoś o mnie dowiedzieć, piszcie na e-mail. Chętnie poznam kogoś kto równie jak ja kocha książki.  Nie odpowiadam na komentarze obs za obs !! Podaj link do swojego bloga, chętnie zaglądnę jednak nie oczekuj ode mnie że zaobserwuję oczekując,że ty też to zrobisz. Szanujmy siebie i naszą pracę jaką wkładamy w nasze blogi. 


layla.angel98@gmail.com


Możecie mnie spotkać tutaj :

lubimyczytac.pl
parkiliterackie.pl
nakanapie.pl
empik.com

Wyzwania w których biorę udział lub brałam udział :)

1 komentarz:

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !