2015-10-03

Hello October - podsumowanie Września 9/2015


No i jestem. Kolejne podsumowanie jest już przed wami. Osobiście bardzo lubię miesiąc Wrzesień, jednak w tym roku był on okropny. Okropny plan lekcji, kartkówki już w pierwszym tygodniu nauki i pierwsze lektury. Osobiście nie lubię czytać lektur, jeszcze zależy o jakiej tematyce, Sienkiewicza wprost nienawidzę, moja przygoda z jego twórczością zaczęła się bardzo wcześnie i myślę że za wcześnie. Teraz gdy pomyślę o Potopie czy Krzyżakach to mam dość. Ale może teraz przejdźmy do tych szczęśliwszych chwil we Wrześniu. A więc kupiłam sobie mojego wymarzonego kindla Paperwhite II, już od pierwszego wejrzenia jestem w nim zakochana. Cudowna rzecz i stworzona wprost dla mnie, serdecznie wam polecam i to był z pewnością mój najlepszy zakup w tym roku :) 
(no może na równi z laptopem xD). Ci którzy nie są jeszcze zdecydowani na taki zakup, to obiecuję wam że nie będziecie tego żałować więc jeśli tylko macie taką okazję to korzystajcie. 

A oto recenzje książek które pojawiły się na blogu :

Liczba stron : 421
Ocena : 9/10
e-book
2015 - 09 - 04
+2.6Liczba stron : 336
Ocena : 1010
e-book
2015 - 09 - 21
+2.1

Liczba stron : 648
Ocena : 9/10
książka
2015 - 09 - 28
+4.1

Nie było tych książek wiele i zdaję sobie z tego sprawę, mimo tego iż pojawiło się mało recenzji nie znaczy to że nie czytałam, gdyż czytałam i to bardzo dużo aż sama siebie zaskoczyłam tylko że nie miałam czasu już napisać ich recenzję, jednym z powodów była też niechęć, gdy wracałam późno do domu, to chwilkę otworzyłam jakąś książkę, uczyłam się i czas było iść spać. Próbuję to nadrabiać, naprawdę ale po prostu jest kłopot z czasem. Ale mam nadzieję że szybko się z tym uwinę i będę wszystko pisać na bieżąco. 


Łącznie przeczytanych stron 1405 co daje nam 46 stron na dzień.
Do wyzwania : Przeczytam tyle ile mam wzrostu dodajemy +8.9 a więc mamy już 100.5/160.

Statystyki :
Wyświetlenia : 9.056
Obserwatorów : 71
Dziękuję :*

Najlepsza książka we Wrześniu : "Dziesięć płytkich oddechów" K. A. Tucker
Najgorsza książka we Wrześniu : brakA więc mamy już wszystko podsumowane i szczerze to te statystyki mnie przerażają jest coraz gorzej a każdy kolejny miesiąc jest bardziej przytłaczający. Jak dalej tak będzie to w jednym miesiącu dodam tylko jedną recenzję, nie tak nie może być :( Nie chcę przestawać dodawać recenzji ponieważ bardzo lubię to robić ale szkoła jest bardzo ważna i muszę się bardziej na niej skupić. Myślę że przez kilka miesięcy powinno się to oprawić ale nie oczekujcie zaskakujących wyników, pamiętajcie że o was nie zapomniałam, na bloga zaglądam codziennie. Do zobaczenia w Październiku :)
10 komentarzy:

 1. Muszę w końcu wrócić do Kinga. Gratuluje wyników! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz koniecznie :) Ja muszę poszukać jego innych dziel :)

   Usuń
 2. Też mam ten problem, jeżeli chodzi o pisanie recenzji:( Także mam kindla paperwhite 2. Mam go od pół roku i jestem z niego bardzo zadowolona.
  Powodzenia w szkole i w pisaniu recenzji.
  ksiazkowezamieszanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. W te wakacje przeczytałam swoją pierwszą książkę Kinga i zdecydowanie muszę wrócić do jego twórczości ;)
  Aleja Czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę właśnie o zakupie czytnika e-booków, więc z chęcią pomyślę właśnie o tym.

  OdpowiedzUsuń
 5. "10 płytkich oddechów" chciałabym przeczytać i ja!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wrzesień zawsze jest raczej ciężki, bo trzeba się przestawić na nowy tryb po wakacjach, wrócić do systematyczności i ciągłego biegu. Ja we wrześniu przeczytałam 6 książek, niby nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Mam nadzieję, że w październiku znajdziesz więcej czasu na czytanie! <3

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 7. 3 recenzje to i tak sporo. ^_^ W końcu wrzesień się zaczął. ^_^

  OdpowiedzUsuń
 8. Przeczytałam całą serię Akademii Wampira, bardzo mi się spodobała :)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !