2017-12-01

Podsumowanie Listopada 11/2017


December, make me happy!

Jesteśmy już prawie na mecie tego roku, ale zanim to nastąpi musimy przebrnąć przez podsumowanie Listopada. I co mogę wam powiedzieć. Nie był to wielce książkowy miesiąc dla mnie, przeczytałam tylko cztery książki, ale ja wychodzę z założenia, że lepiej cztery niż żadna, chyba się ze mną zgodzicie. Listopad był dla mnie miesiącem samodzielności, nowych doświadczeń, nowych znajomości i życiowych celów. Nie wszystko układało się po mojej myśli, miałam momenty załamania, ale jestem teraz tu, gdzie jestem i mogę mieć tylko nadzieję, że każdy kolejny miesiąc będzie tylko lepszy i przyniesie mi coś niesamowitego. 


Jak już wspominałam, udało mi się przeczytać cztery książki. Nie jest to wybitny wynik, ale książki, które udało mi się przeczytać były naprawdę bardzo dobre i jestem pozytywnie zaskoczona. Co mnie dziwi to nie potrafię wybrać tą najlepsza, o każdej mogę powiedzieć coś co przeważa szalę na jej korzyść. "Mirror, mirror" to książka, która mnie pozytywnie zaskoczyła. Sądziłam, że nie będzie to dobra książka, a autorki mnie pozytywnie zaskoczyły, więc nie zrażajcie się do niej bo możecie zostać pozytywnie zaskoczone. "Pocałunek zdrajcy" to książka, która na początku nie wydaję się być bardzo dobrą lektura, ale z biegiem czasu odkrywamy talent autorki. "48" to książka, która ni tylko mrozi krew w żyłach, ale również jest to książka od której nie mogłam się oderwać. "Conviction" to książka na którą czekałam z niecierpliwością, gdyż zakończenie jej poprzedniczki wbijało w fotel. Autorka bardzo dobrze poradziła sobie z ciągiem dalszym i naprawdę miło się czytało. 


Łącznie przeczytanych stron 1730 , co daję nam 58 stron na dzień. 


Statystyki : 
Wyświetlenia : 134, 961  [+3,176]
Obserwatorów : 174 [ +1 ]
Ilość książek przeczytanych w 2017 : 74 [+4]


Niestety w tym miesiącu nie mogę wam polecić żadnego filmu, który udało mi się obejrzeć. Jedynie co udało mi się zobaczyć jest film "Listy do M 3", ale myślę, ze tego filmu nie muszę nikomu polecać. Osobiście dla mnie była to najgorsza część ze wszystkich, ale cieszę się, że na niej byłam bo spędziłam miło czas i naprawdę się pośmiałam. Obiecuje, że w grudniu się poprawię  będę coś dla was mieć. Ale nie bądźcie zasmuceni, gdyż wiem, że lubicie jak dodaje piosenki miesiąca i trochę się podzieje i tutaj mam dla was kilka perełek.

Piosenki miesiąca :
3 komentarze:

 1. Też w tym miesiącu nie obejrzałam za dużo filmów, a książek przeczytałam 7. ;) A piosenki bardzo chętnie przesłucham. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiłaś mnie książką "48", bo lubię takie klimaty. Zastanawia mnie jedynie to, że jest to seria, a nie ma kolejnych tomów i nie wiadomo kiedy zostaną wydane :/ Będę musiała się rozeznać czy każdy tom będzie stanowić osobną całość czy jednak fabularnie będą się ze sobą mocno łączyć.
  Gratuluję Ci wyników i życzę powodzenia w grudniu!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę przeczytania już "Conviction" :) Ja nie mogę się doczekać aż zacznę te książki i w końcu dowiem się, czemu każdy tak bardzo je polubił. Piosenki oczywiście przesłucham - dwie ostatnie znam i uwielbiam "Perfect" :) Życzę udanego grudnia :)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !