2017-03-08

Happy Birthday

 To, że was mam to jedna z najlepszych rzeczy jaka mi się w życiu przytrafiła.

Cześć dzisiaj przychodzę do was z drugimi urodzinami bloga, ale i również podsumowaniem tych trzech lat. Chcę wam pokazać ile dzięki wam osiągnęłam, ile się nauczyłam i jak dzięki wam się rozwijam. Nigdy bym nie pomyślała, że to będzie trwało tak długo i że dojdę tak daleko, mówię tu w szczególności o ilości osobach ile czyta moje teksty i o tym że współpracuje z największymi wydawnictwami w Polsce, coś niesamowitego. Ale nie osiągnęłabym tego bez was, więc dzisiaj chciałabym wam podziękować.

Początki były ciężkie, moje recenzje były bez polotu, nie zwracałam uwagi na przecinki, błędy, nie zmieniła się natomiast jedna rzecz, od początku pisałam z sercem. Moje recenzje były odzwierciedleniem tego co czułam czytając daną książkę.

Dla każdego musi nadejść ten czas, że chcę zacząć robić zdjęcia na bloga swojego autorstwa. Od razu wydaję się, że ten blog jest tylko wasz i wszystko co na nim jest, wyszło w jakiś sposób z was. Moja przygoda ze zdjęciami nie była najlepsza, ale mogę przyznać, że zdjęcia są coraz to lepsze, ale jak patrze na to co potrafią inni to się nawet do nich nie umywam. Ale nadal and tym pracuje i bardzo się staram. 
Przez te dwa lata udało mi się podjąć kilka szczególnych współprac, z których jestem niezmiernie szczęśliwa i dumna. Recenzowanie dla wydawnictw to w pewien sposób wyróżnienie, na które trzeba sobie zapracować. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Marcie Mleczak z Wydawnictwa Media Rodzina, dzięki której mogłam poznać dwie cudowne serie Lato koloru wiśni i Silver - księgi snów, cudowna kobieta z która mogłabym o książkach pisać cały czas. Nie wiem czy zauważyliście, ale książkami, które najczęściej czytam to te, które zostały wydane przez Wydawnictwo Otwarte i własnie w tym roku udało mi się z tym wydawnictwem podjąć współprace i jestem z tego bardzo dumna i szczęśliwa. Musze również wspomnieć o Wydawnictwo IUVI, uwielbiam to wydawnictwo i książki, które wydają. Seria Ogień i Woda to coś niesamowitego, a Tytany to książka, która na długo zostanie w mojej pamięci. Muszę również wspomnieć o Wydawnictwie Zielona Sowa i o serii, która poznałam dzięki Pani Annie Bukowskiej, mowa tu oczywiście o Córka Zjadaczki Grzechów. No i chyba nie zdziwicie się, że wspomnę o wydawnictwie, które jest wprost niesamowite, a  książki, które mi przysyłają przewyższają moje oczekiwania, moa oczywiście o HarperCollins Polska. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali i sprawili, że zaczęłam zwracać uwagę na detale, i bardziej się staram, to dzięki wam się rozwijam a moja praca daje mi satysfakcje.

Po tych dwóch latach mogę powiedzieć, że prowadzenie bloga to wzloty i upadki. Kilka razy robiłam sobie przerwy, aby odpocząć na chwilę od tego wszystkiego, ale przez to, że was mam, moich czytelników zawsze wracałam. Nie potrafiłam rozstać się, z taka naprawdę moim "dzieckiem". W żaden sposób nie będę wam się potrafiła odwdzięczyć za to co dla mnie robicie.


Dziękuję :)

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bloga. Mam nadzieję, że kolejne będą jeszcze bardziej owocne. :)

  Dwie strony książek

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat, sto lat! Super,że udało ci się 3 lata pisać i nie poddać - właśnie dziecko do tego zmusza :)
  Gratuluje współprac!
  Zaczytanego kolejnego roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla ciebie i bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat i dużo książek! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci dalszych sukcesów czytelniczych! Aż miło czytać takie posty :D Pozdrawiam!
  Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzy lata to niezwykły okres! Gratuluję Ci wytrwałości i życzę kolejnych sukcesów :)

  Pozdrowienia i buziaki!
  BOOKS OF SOULS

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !