2016-07-01

Book Houl #1

Mój pierwszy na tym blogu Haul. Mam nadzieję że wam się spodoba :)

Ostatnio się was zapytałam czy może chcielibyście zobaczyć co ostatnio kupiłam. Nigdy jeszcze nie dodawałam takich postów, ponieważ nie zdarzyło mi się w jeden dzień kupić tyle książek, zazwyczaj miałam kilka kupionych w miesiącu. Teraz wam pokaże zakupy z jego dnia + egzemplarze recenzenckie, które zawitały do mnie w tym tygodniu. 

Na początek może właśnie egzemplarze recenzenckie :
 • "Calder. Narodziny odwagi " Mia Sheridan - książka od wydawnictwa Septem. Cudna okładka i cudny opis, mam nadzieję że i książka będzie cudna.
 • "Kiedy księżyc jest nisko" Nadia Nashimi - egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Kobiece. Bardzo mnie zaciekawił opis tej książki, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 • "Uwikłani. Obsesja " & "Uwikłani. Na zawsze" Laurelin Paige - książki również od wydawnictwa Kobiece. Książki, które chciałam przeczytać już od bardzo dawna i mam nadzieję, że to będzie interesująca lektura. 

Teraz już książki, które zakupiłam. Ostatnio będąc w Krakowie, weszłam do Kauflandu, no i patrzę a tam stoją dwa wielkie pudła z książkami, więc od razu zabrałam się za poszukiwania. I takie oto cudeńka tam znalazłam. 

 • Prawe całą serię Christophera Paolini, niestety brakuję mi chyba dwóch tomów, więc będę je musiała dokupić w najbliższym czasie.  Książki nie był drogie, za jedną zapłaciłam 10 zł, a zauważcie że prawie wszystkie są w twardej oprawie. I kolejne książki z Kauflandu :
 • "Płatki na wietrze" Virginia C. Andrews - jak wiecie bardzo mi się podobał pierwszy tom i bardzo się cieszę, że udało mi się tak tanio (7 zł) kupić kolejny tom.

 • "Dziewiąty koszmar" Graham Masterton - na tę książkę się skusiłam ponieważ jest to jeden z ulubionych autorów mojego taty. 

 • "Pora na życie" Cecelia Ahern - książka, którą chciałam już dawno przeczytać i bardzo się cieszę, że również udało mi się ją kupić tak tanio.

 • "Czarna bezgwiezdna noc" Stephen King - akurat tą książkę kupiłam w empiku, gdzie wszystkie dzieła Kinga były przecenione, a ja jako że dawno nie czytałam nic tego pisarza postanowiłam coś kupić. Kosztowała ona 27 zł. 

I tak się prezentuję cały stosik. Jest to naprawdę ładny stosik i już nie mogę się doczekać, kiedy będę je mogła przeczytać. A wy czytaliście już którąś z tych książek ?9 komentarzy:

 1. Bardzo fajny stosik :) Co prawda nie czytałam żadnej z tych książek jednak interesuje mnie "Calder" i "Pora na życie". Gratuluję zdobyczy ;)
  Pozdrawiam serdecznie ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ile książek. Jestem pod wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny stos! Ja tam w Kauflandzie nigdy nic nie upolowałam :/
  Przyjemnej lektury ❤
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja Eragona przerwałam po drugim tomie, bo jakoś nie mogłam się doczekać kolejnego, a później już nie miałam ochoty. Może kiedyś do niego wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny stosik, kilka tytułów bardzo mnie zainteresowało, więc będę czekała na recenzje. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pora na życie również w moim stosiku ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, ile książek! Jest czego zazdrościć :D

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !