2016-06-02

"Tytany" już niebawem ♥


TYTANY już niebawem w księgarniach ! Nie możecie się pewnie doczekać tak samo jak ja :)
Już niedługo a konkretniej 2 czerwca 2016 pojawi się nowa książka Victorii Scott, autorki, która zachwyciła nas swoją debiutancką serią "Ogień i Woda". 

A o czym dokładniej jest książka Tytani ?
Odkąd tytany pojawiły się w Detroit, świat Astrid obraca się wokół tych pół koni, pół maszyn startujących w morderczych i emocjonujących wyścigach. Fascynują ją nie tylko zawody, ale też to, jak bardzo te zaprogramowane, półmechaniczne stworzenia wydają się prawdziwe. Astrid marzy, by kiedyś dotknąć któregoś z nich… ale też trochę ich nienawidzi. Jednak kiedy Astrid ma szansę wystartować na jednym z tytanów w derbach, postanawia zaryzykować wszystko. Ponieważ dla dziewczyny stojącej po złej stronie toru wyścigi to coś więcej niż szansa na sławę i pieniądze. To także heroiczna walka o lepszą przyszłość.


„Tytany” to wspaniała opowieść o rodzinie, przyjaźni i trudach dojrzałej i niedojrzałej miłości, którą czyta się w napięciu, śmiejąc się i wzruszając. Książkę „Tytany” można polecić każdemu, kto ceni dobrą literaturę i lubi dać się porwać przygodzie i pięknie opowiedzianej historii.

To z pewnością brzmi zachęcająco a okładka jest wprost nieziemska :)1 komentarz:

  1. Myślę, że mogłabym się skusić, aczkolwiek ze zniecierpliwieniem czekam ostatnią część Ognia i wody, bo tak bez sensu się skończyło. ;)

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !