2015-12-23

MERRY CHRISTMAS 2015

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałam wam złożyć najserdeczniejsze życzenia : 
Zdrowia, szczęścia, pomyślności.
Abyście te święta spędzili w gronie rodzinnym, bez żadnych trosk i problemów.
Życzę wam abyście przez ten wolny czas nie tylko spędzali czas z książkami ale również z przyjaciółmi i bliskimi z którymi nie widujecie się tak często.
Mam nadzieję że te święta będą dla was radosne i szczęśliwe.
Genialnych książek pod choinkę i dużo innych prezentów.
Jako ze nie będę pisać osobnego posta aby złożyć wam życzenia na Nowy Rok, to również złoże wam je tu : SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!


Jako że nie dodam już żadnej recenzji przed Świętami, musiałam zrobić osobny post, ale obiecuję wam że w pierwszy dzień świąt pojawi się recenzja. Ja mam nadzieję spędzić te święta z wyśmienitymi książkami, klimat jest [mimo tego że nie ma śniegu] ale pokój ozdobiony, książki przygotowane, wolny czas jest więc wszystko gotowe :) Mam również nadzieję że wy też spędzicie te święta z chociaż jedną książką. 


8 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego - nie tylko na Święta! Plany książkowe są, a jak :D Jeśli tylko obżarstwo mi na to pozwoli, to na pewno przeczytam kilka dobrych, świątecznych tytułów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję że pojadłaś dobrych rzeczy i przeczytałaś dobrą książkę w te święta :)

   Usuń
 2. Dzięki wielkie! Dla ciebie też jak najlepsze zyczenia ode mnie, wspaniałych prezentów i dużo czasu na czytanie i pisanie :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie - szczęśliwych, ciepłych świąt Bożego Narodzenia! :)
  No i mnóstwa książek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dziękuję, dziękuję <3 :)

   Usuń
 4. Wzajemnie! Wesołych świąt! ^_^

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli już przeczytałeś tego posta, to zostaw po sobie znak w postaci komentarza. Dla Ciebie to tylko chwilka a dla mnie znak że ktoś to jednak czyta. Będę wdzięczna za każdy komentarz nawet za krytykę, która mam nadzieję będzie uzasadniona. Napisz co ci się podoba lub nie a ja spróbuję nad tym popracować.
Dziękuję !